Eski Başkanlarımız
Meclis Başkanlığı Yapanlar


Enver Üstün 19.02.1968 - 12.01.1972
Ersen Kızılkaya 12.01.1972 - 13.12.1976
Y.Sabri Yıldırım 13.12.1976 - 20.12.1978
Hakkı Güran 20.12.1978 - 01.10.1979
24.10.1980 - 01.12.1981
A.Muhtar Köse 01.12.1981 - 01.02.1984
Zeki Kandemiroğlu 01.02.1984 - 30.11.1987
Orhan Haraç 30.11.1987 - 11.03.1991
Fahrettin Kaya 11.03.1991 - 17.03.1992
Muhittin Okuyan 17.03.1992 - 30.11.1995
İlker Kaya 30.11.1995 - 28.10.1997
Talat Morgül 28.10.1997 - 30.10.2001
Ö.Sefa Kutluay 30.10.2001 - 07.03.2005
Cemil Demiryürek 07.03.2005 - 18.02.2009
Mehmet Gürel 18.02.2009 - 09.05.2013



Yönetim Kurulu Başkanlığı Yapanlar


Mümtaz Biner 19.02.1968 - 02.02.1972
Fikret Çam 02.02.1972 - 06.03.1973
Turgut Kurt 06.03.1973 - 04.01.1978
M.Ziya Kutluay 04.01.1978 - 01.12.1981
Gürbüz Yılmaz 01.12.1981 - 30.11.1987
Ali Şencan 30.11.1987 - 24.03.1992
S.Mustafa Yıldız 09.03.1995 - 30.11.1997
Yakup Bilgin Koçal 24.03.1992 - 09.03.1995
30.11.1997 - 15.12.1998
Lütfullah Akıncı 15.12.1998 - 18.02.2009
Celalettin Özel 18.02.2009 - 09.05.2013